0Košík je prázdný

Kamerový systém

KAMEROVÝ SYSTÉM

 

 

KAMEROVÝ SYSTÉM

 

 

Kamerové systémy jsou stále častějším doplňkem našeho života. V domácím prostředí slouží k monitorování dění v domě a jeho okolí, při firemním využití pro trvalý dozor např.. na parkovištích, v garážích, recepcích, ve vstupních halách, ve výrobě a ve skladech.

 

Komplexní řešení kamerových systémů pro obce a města

 

 

V obcích a městech často dochází k ničení veřejného majetku (vandalismu), znehodnocování veřejných prostranství, historických budov, památek, nově vybudovaných staveb, do kterých byly vloženy značné finanční prostředky z obecní kasy. Díky kamerovému systému lze společný majetek efektivně chránit a předcházet pouličnímu vandalismu.

 

Je v obecním zájmu zvyšovat kvalitu života občanů, předcházet kriminalitě, výtržnictví a napomáhat odhalování protispolečenské činnosti. Namísto investování finančních a materiálních prostředků do oprav investujte do prevence.

 

 

Bezpečnostní kamerové systémy v obcích:

  • do velké míry zamezují ničení obecního majetku
  • zvyšují pocit bezpečí a komfort bydlení občanů
  • snižují rozsah a závažnost trestné činnosti.

 

 

 

Kamerové systémy tvoří kamery různých typů a DVR záznamníky (digitální videorekordéry).

 

Kamery, používané v kamerových systémech mohou být analogové nebo IP kamery.

 

Velkou výhodou analogových kamer je jejich vysoká citlivost na světlo.Špičková analogová kamera Samsung SCO-2080RP s neuvěřitelným nočním viděním je nejpoužívanější kamera pro venkovní použití.


IP kamery zas poskytují velice vysoké rozlišení obrazu. Kvalitní 3Mpix IP kamera Mobotix M12 se dvěma samostatnými obrazovými senzory pro denní a noční provoz je unikátní svou nízkou spotřebou jen 3W.

 

DVR záznamníky jsou jednoúčelové záznamové zařízení pro analogové / IP kamery. DVR záznamník W-0801H nejnovější série Pro umožňuje přehrávání a nahrávání v nejvyšším rozlišení.


DVR záznamník W-0804 s výborně propracovaným softwarem pro monitorování a s jednoduchou obsluhou je obzvláště vhodný pro menší a střední kamerové systémy.