0Košík je prázdný

Media konvertor

Katalogové číslo: 10803
2903.88 Kč(cena s DPH)
Už neprodejné
Popis produktu


Media Converter vybaven SFP slotem umožňuje spolupráci s multimode nebo single-mode optickými vlákny, v závislosti na nainstalovaném modulu. Všechny optické přenosové parametry jsou závislé na SFP modulu. Media Converter může spolupracovat s SFP moduly shodnými se standardy 10Base-T, 100Base-TX, 1000BaseTX / FX. Zařízení mají funkci MDI / MDIX auto detekce a automaticky vyhledá a nastaví nejrychlejší rychlost připojení a režim. \"Store and forward\" mechanismus umožňuje ověřit přijatá data pomocí kontrolní funkce. Zařízení je plně kompatibilní se standardy 10Base-T, 100Base-TX, 1000BaseTX / FX. Instalace je velmi snadná díky funkci \"Plug and Play\". LED indikátory zobrazují aktuální provozní stav. Díky výměnným SFP modulem může být přístroj použit v multimode optických sítích pro přenos dat přes dva optická vlákna (duplex), nebo v sítích single-mode pomocí WDM a CWDM přenosu (simplex). Toto řešení je zvláště efektivní při plánování budoucích rozšíření / modernizaci sítě (stačí vyměnit pouze SFP modul).


Podobné produkty
 

Do nákupního košíku jste vložili zboží v počtu Pokračovat v nákupu Nákupní košík